پایان شایعات؛ ترکیب محمد نادری برای فصل آینده مشخص شد


پایان شایعات؛  ترکیب محمد نادری برای فصل آینده مشخص شد

مدافع چپ ایرانی که مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار گرفته تصمیم نهایی خود را برای فصل آینده گرفته است.


به گزارش ایلنا، محمد نادری که سال گذشته از استقلال جدا شد و به سوپرلیگ ترکیه رفت و یک فصل با آلتای اسپور قرارداد بست، در تابستان درباره بازگشت به ایران صحبت کرد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و تصمیم گرفت قراردادش را تمدید کرد او با آلتای قرارداد امضا کرد.


این مدافع چپ که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد، بار دیگر مورد توجه آبی پوشان پایتخت و همچنین گلگهر سیرجان و تراکتورسازی تبریز قرار گرفت اما در ترکیه ماند و قرارداد خود را تمدید کرد. آلتای اسپور


روز گذشته محمد نادری که اعلام کرده بود فقط برای استقلال در لیگ برتر ایران بازی می کند و نه برای تراکتورسازی و گلگهر سیرجان، به دلیل اینکه پیشنهادی از آبی پوشان دریافت نکرد تصمیم گرفت در آلتای اسپور دسته اول بماند.


این بازیکن ۲۵ ساله که در فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه ۲۴ بار به میدان رفت و یک گل و یک پاس گل به ثمر رساند، قرارداد خود را با باشگاه آلتای اسپور ترکیه تمدید کرد و در جمع لژیونرهای ایران باقی ماند.


نادری در شرایطی تصمیم گرفت «آلتای اسپور» را انتخاب کند که این باشگاه به لیگ دسته اول ترکیه راه پیدا کند و در اولین بازی فصل جدید لیگ یک کشور شکست بخورد.


انتهای پیام/