پلکسی گلاس بخرید و با تالک مصنوعی آشنا شوید


پلکسی گلاس بخرید و با تالک مصنوعی آشنا شوید

پلکسی ایران در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و ما در تهران و پامنار مستقر هستیم. ما تیمی متخصص در تجارت فروش هستیم و با هم متحد شده ایم تا محصولات پلکسی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شما ارائه دهیم.


پلکسی ایران در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و ما در تهران و پامنار مستقر هستیم. ما تیمی متخصص در تجارت فروش هستیم و با هم متحد شده ایم تا محصولات پلکسی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شما ارائه دهیم. محصولات شرکت: ۱- فروش ورق پلکسی گلاس (اکریلیک) ۲- فروش ورق کریستال (تالک) ۳- فروش ورق مولتی استایل ۴- فروش ورق پلی کربنات (دو جداره) (تخت) ۵- فروش ورق با کارایی بالا مدیرعامل ایران پلکسی گلاس: ۱ – ساخت انواع جعبه و ظروف ۲- ساخت استند و مجسمه ۳- ساخت کاغذ و کاتالوگ ۴- انواع تریبون ۵- تکالیف ۶- نمایشگاهی ۷- نقاشی ۸- همچنین .. .. کلیه کارهای کارگاهی تولید و مونتاژ . فروش توسط شرکت ایرانی پلکسی گلاس انجام می شود و هیچ واسطه ای وجود ندارد. کارمندان این شرکت به برش لیزری و حکاکی در سایزهای مختلف محصولات : ۱- پلکسی گلاس ۲- چوب ۳- چرم ۴- پارچه فوم ۵-۳۰*۳۰ حکاکی روی لاستیک و پلاستیک و فلز تولید و طراحی گرافیک ایران بهترین ها تیمی در زمینه کلیه برش ها و حکاکی لیزری در کشور. سرعت، دقت، تضمین سفارش خود را در سریع ترین زمان، با کیفیت ترین مواد و تمیزترین مونتاژ دریافت کنید.


پلکسی گلاس چیست؟پلکسی گلاس این در واقع یک نام تجاری است که از آزمایشگاه شرکت آلمانی “Rome & Haas” در سال ۱۹۳۳ بیرون آمد.


در آن سال ها این ماده جایگزین خوبی برای پلی کربنات بود.


با استحکام کششی، استحکام خمشی بالا، شفافیت، پرداخت، پرداخت، استحکام در برابر گرما، از همه مهمتر مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش این محصول برای جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش معرفی شد و دارای اثر ضد پلی کربنات قوی بود.


به عبارت دقیق تر، ورق پلکسی گلاس محصولی از پلاستیک و پلیمر است که به آن ترموپلاستیک می گویند.


پلکسی گلاس به شکل ورق های تخت در اندازه های مختلف تولید می شود. این ورق ها تقریباً خشک هستند و ممکن است تحت فشار زیاد شکننده شوند، اما به دلیل استحکام بالایی که دارند، این کار آسان نخواهد بود.


سایز استاندارد ورق های پلکسی ۱۸۳ × ۱۲۲ و قابل سفارشی سازی می باشد. برای راحتی کاربران، برای جلوگیری از آسیب دیدن پلکسی، قبل از توزیع آن را با کاغذ بپوشانید و پس از تحویل به راحتی کاغذ لیبل را جدا کنید.


برنامه های کاربردی رایج پلکسی گلاسپلکسی گلاس از آنجایی که سبک تر از سایر مواد است، مقرون به صرفه است و نصب آن آسان است.


همچنین در هنگام استفاده به جای شیشه در برابر آسیب و شکستگی مقاوم بوده و محافظت بالایی دارد.


ویندوز مقاوم


همانطور که می توانید تصور کنید، تعویض شیشه خانه با پلکسی باعث دوام بیشتر خانه شما می شود.


پلکسی مثل شیشه شفاف است


بنابراین نگاه کردن از طریق یک پنجره پلاستیکی مانند نگاه کردن به یک شیشه شکننده تر است.


نگهداری از پنجره های پلکسی گلاس آسان است (زیرا کثیفی های زیادی را جمع نمی کنند)، در برابر آسیب مقاوم هستند و در شرایط آب و هوایی سخت کمتر دچار ترک خوردگی یا لکه می شوند. این ویژگی ها پلکسی گلاس را به گزینه ای مقرون به صرفه برای نورگیر تبدیل می کند.


شیشه حمام


از پلکسی گلاس


می توان از آن برای ایجاد یک محفظه حمام استفاده کرد زیبا آنها همچنین برای استفاده ایمن هستند، لغزش ندارند و در برابر له شدن مقاوم هستند.


حتی در صورت ترک خوردن، پلکسی گلاس نمی شکند، بنابراین می توان از ریزش گسترده تر جلوگیری کرد. این خواص باعث می شود پلکسی برای نرده ها و مبلمان مانند قفسه ها، انواع کریستال های چهارپایه و رومیزی مناسب باشد.


گلخانه ها


گلخانه‌های باغی را می‌توان از پلکسی گلاس ساخت، زیرا بادوام هستند و می‌توانند نوری روشن ببخشند.


پلکسی با ماندگاری شیشه از ترک خوردگی محافظت می کند و به دلیل تجمع زیاد خاک می توان نور خورشید را بدون وقفه با نگهداری بسیار کم تامین کرد. هزینه نسبتا پایین پلکسی گلاس آن را به گزینه ای عالی برای گلخانه تبدیل می کند.


پنل های خورشیدی


وقتی صحبت از رنگ سبز به میان می آید، همه ما می توانیم سعی کنیم کمی سبزتر زندگی کنیم.


اگر قصد دارید انرژی خورشیدی را روی پشت بام خود نصب کنید، به خاطر داشته باشید که پلکسی گلاس ماده ترجیحی برای پنل های خورشیدی است.


در برابر آب و هوای سخت نسبت به شیشه سکوریت مقاوم‌تر است، در برابر خرد شدن مقاوم‌تر است و به تخته اجازه می‌دهد ۹۰ درصد نور را منتقل کند. هنگام خرید پنل خورشیدی، پلکسی گلاس را انتخاب کنید.


انتهای پیام/