چگونه در یک سردخانه کوچک تابلو برق بسازیم؟


چگونه در یک سردخانه کوچک تابلو برق بسازیم؟


قبل از اینکه بدانیم چه نوع تابلو برقی را باید در کارگاه یا ساختمان مسکونی طراحی و نصب کنیم، کمی با این نوع تابلوهای برق صنعتی و خانگی، از چه تجهیزاتی برای ساخت آنها استفاده می شود و این پریزهای برق در کجا قرار دارند، آشنا می شویم. صفحه استفاده می شود.


انواع تابلوهای برق بر اساس جریان الکتریکی


تابلوهای صنعتی بر اساس ساختار، جریان الکتریکی و کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره خواهد شد.


یک پانل کم فشار بسازید


این نوع پنل برای جریان های الکتریکی با حداکثر ولتاژ ۱۰۰۰ ولت مناسب است. این تابلوها را می توان به چند روش طراحی و نصب کرد: ایستاده – میز – دیوار، قفسه، این سبک نصب فقط در شکل و ظاهر متفاوت است، وسایل داخل آنها یکسان است، تفاوتی ندارند، جعبه آنها متناسب با مکان است. نصب انجام شده است.


این نوع پانل فشار ضعیف معمولا در واحدهای مسکونی یا تجاری با تردد کم استفاده می شود. همچنین می توانید از این نوع تابلو برق سردخانه در یک سردخانه کوچک یا مغازه استفاده کنید.


طراحی پانل فشار متوسط


این نوع پنل برای جریان های الکتریکی با حداکثر ولتاژ ۶۳۰۰۰ ولت مناسب می باشد. همچنین با حداکثر جریان و ولتاژ تقسیم می شوند و طراحی آنها متفاوت است، می توان گفت با افزایش ولتاژ تجهیزات تغییر می کند.در این نوع پنل یخچال یا صنعتی با کلید، فیوز و مدار در برابر جریان ساکن محافظت کنید. شکن ها خلاء ساخته شده است.


سایر حفاظت ها شامل عایق هوا، جداکننده گاز، جداکننده مایعات، جداکننده روغن معدنی و سایر مایعات نصب شده در جعبه برق فشار متوسط ​​است.


2353646


طراحی پنل فشار قوی سردخانه صنعتی


این نوع پنل برای جریان های الکتریکی با حداکثر ولتاژ ۴۰۰۰۰۰ ولت مناسب است. این نوع جعبه برق فشار قوی معمولاً در مناطق مسکونی بزرگ یا صنایع با مصرف برق بالا استفاده می شود که سیم کشی و طراحی مدار بسیار ظریف و دشوار است و باید توسط افراد حرفه ای انجام شود.


با خرید این تابلوهای برق صنعتی باید سرویس دوره ای آنها را در نظر بگیرید زیرا در سردخانه ها بسیار کاربردی هستند. تابلو برق اتاق سرد دما، رطوبت، فشار و ولتاژ کارگاه و سردخانه را با ریموت کنترل و کنترل کنید.


ملاحظات قبل از طراحی و ساخت یخچال صنعتی یا فروشگاهی کوچک


قبل از تصمیم گیری برای ساخت سردخانه برای جلوگیری از مشکلات پس از هزینه کل، باید موارد زیر را در نظر بگیرید.


به دمای مورد نیاز محصولاتی که قرار است در سردخانه نگهداری کنید توجه کنید، در صورت نیاز به دمای زیر صفر حتما سردخانه صنعتی را در محلی انتخاب کنید که نور مستقیم خورشید را نداشته باشد. کمتر در معرض گرما قرار میگیرند شما میتوانید این سوله را در زیرزمین بسازید که عالی است


کندانسور یخچال باید توسط آب تولید شده در طی این فرآیند بخار آب خنک شود که می توان آن را به سمت یخچال هدایت کرد تا رطوبت یخچال را از بین ببرد.


برای ساخت سردخانه صنعتی چه تجهیزاتی لازم است؟


برای ساخت سردخانه کارخانه حتی یک انبار یا فروشگاه کوچک باید وسایل زیر را تهیه کنید.


موتور یا کمپرسور یخچال – کندانسور – شیر انبساط – اواپراتور – ساندویچ پانل – پانل یخچال و سایر تجهیزات کنترلی


لازم به یادآوری است که تجهیزات مورد استفاده در ساخت سردخانه صنعتی بسته به کارایی سردخانه، سوله انبار و دمای خارجی و داخلی انبار متفاوت است. انبار سرد باید شامل محصولات، رطوبت و ماندگاری محصولات در حال تهیه باشد.تجهیزات سردخانه موثر است.


به عنوان مثال کمپرسوری که برای نگهداری ماهی زیر صفر در اتاق سرد استفاده می شود را نمی توان در سردخانه میوه استفاده کرد، زیرا نوع گاز مبرد و روغن و ظرفیت این کمپرسور متفاوت است که می تواند به محصول داخل آن آسیب برساند. سردخانه


بنابراین می توانید سردخانه های آماده را خریداری یا سفارش دهید ساخت سردخانه صنعتی قبل از شروع پروژه برای مشاوره رایگان با کارشناسان آران تبریز مشورت کنید تا بتوانید با کمترین بودجه بهترین مواد را تهیه کنید.


3546


سرویس مونتاژ تابلو برق یخچال صنعتی و خانگی شرکت آران تبریز


برای تهیه تابلو برق سردخانه کوچک منزل خود می توانید تابلو برق استاندارد مناسب کارگاه یا انبار خود را از فروشندگان کالاهای برقی تجاری و صنعتی در بازار و یا با توجه به موقعیت مکانی و امکانات و هوشمندی نصب تهیه نمایید. لطفا قبل از ثبت سفارش ساخت این شبکه کنترل برودتی برد توزیع تبرید از آران تبارید خدمات طراحی و مشاوره دریافت نمایید.


اهمیت تابلوهای برق صنعتی در سردخانه ها چیست؟


پنل کارخانه نقش مهمی در کنترل و کنترل کارگاه یا سردخانه کارخانه ایفا می کند، شما می توانید جریان برق و مدار کنترل را در این سیستم کنترل کنید و به سرعت مشکل برق این واحد تولیدی را تشخیص دهید و یا از خرابی جلوگیری کنید.این کار را انجام دهید. با قطع برق قسمت معیوب به دستگاه های دیگر.


مدیریت توزیع برق برای دستگاه ها و کنترلرها


حفاظت از تجهیزات و پرسنل


بهینه سازی مصرف برق در مدارها


برای جلوگیری از برق گرفتگی، لرزش و آسیب تجهیزات


تعمیر و عیب یابی تابلو برق یخچال صنعتی چیست؟


برای عیب یابی هر وسیله ای ابتدا باید با ساختار تجهیزات کارخانه آشنا شوید و توصیه ما این است که در این کار از افراد متخصص کمک بگیرید. شرکت آران تبریز در جهت عیب یابی تابلو برق سردخانه کارخانه آنها چندین دهه تجربه دارند.


حالا می توانید ابتدا برق ورودی را بررسی و بررسی کنید، شاید مشکل پاور قبل از برد پاور بوده است


بررسی سوئیچ کوچکی که ممکن است فیوز را منفجر کند


بررسی چراغ هشدار روی درب سوئیچ


سوئیچ یا کابل مدار بیش از حد گرم شده است


دود و بوی سوختگی ناشی از سوختن در سیم های تابلو برق را مشاهده کنید


لکه های ذوب شده در داخل تابلوهای برق به دلیل فشار زیاد


صدای غیر عادی در داخل تابلو برق


بارش در اتصالات باعث اتصال کوتاه می شود


علت اصلی این مشکلات فشار بار ناشی از نوسانات شبکه توزیع برق، تداخل یا استفاده بیش از حد از تابلو برق در جریان دستگاه ها می باشد.


به منظور جلوگیری از چنین تخلفاتی، تابلوهای برق و تجهیزات سردخانه را می توان به صورت دوره ای بازرسی و نگهداری کرد، مانند قطعات شل و شل، جریان برق تنظیم نشده، فشار بالا، اضافه بار و سیم کشی داخلی. تابلو برق سوخته و آسیب دیده است همچنین بسته به مدت استفاده قطعات نیاز به تعویض دارند.


پایان پوشش تبلیغاتی