چگونه می توان دستور اتصال گیرنده را برای استفاده سرگرم کننده کرد


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه تهیه یک دستور چسباننده تمیز ، خوب آماده و با استفاده آسان آورده شده استبه

همه افراد دیگر متخصص در آشپزخانه هستند ، از برنامه هایی برای کنترل دستور العمل های خود استفاده می کنند و با خوشحالی در تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی می کنند.

افرادی مثل من هستند که بدون رها کردن سس روی صفحه کلید لپ تاپ یا کشیدن گوشی با انگشتان برچسب نان نمی توانند کاری انجام دهند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب درسی قدیمی من مشکل ساز بود. بنابراین تصمیم گرفتم آنچه که واقعاً باید انجام دهم یادگیری نحوه انجام صحیح آن باشد.

دو پیوند ساده همه چیز را تغییر داد

هماهنگ کردن دستورالعمل های من در زمینه بهداشت ، استفاده آسان و صحافی به یک بازی کاملاً دگرگون کننده در آشپزخانه تبدیل شده است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. یک یادداشت سریع ، و من به راحتی می توانم چیزهایی را که می خواهم پیدا کنم. و دیگر هیچ سسی روی صفحه کلید من وجود ندارد. به نظر می رسد نوعی از سیستم شما است؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: برای یک شام هفتگی + لیست خرید فوری خود برنامه ریزی کنید: صفحه رایگان برنامه ریزی غذایی من را بگیرید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • به دستورهای چاپی موجود خود برویدبه با خودتان بی ادب و صادق باشید. در قلب خود می دانید که هرگز نمی توانید دستور کیک نارگیلی چهار طرفه را که از مجله تهیه کرده اید تهیه کنید؟ از عمه خود برای گذراندن دستور تهیه سالادش قدردانی کنید اما آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس را در جاهای دیگر مسدود کنید).
  • دستور العمل های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین چاپ کنید. بارها و بارها برای دریافت دستور غذا به همان وب سایت می روید؟ چاپ کنید. (تا زمانی که چاپ نکنم دستور العمل های مورد علاقه من در وبلاگ من!)
  • کتاب آشپزی مورد علاقه خود را بارگیری کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ علایق خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستورهای غذایی را روی آستین های محافظی که به راحتی پاک می شوند قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و آلوده شدن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین کاملا پر از این دست دستور العمل های چاپ شده ، همچنین اینجوری تقسیم شده کارت های دستور غذا
  • دسته بندی منطقی را برای خانواده خود بیاورید. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند جذاب ، سوپ و غذاهای برتر باشد. نوع “دستور العمل های آزمایشی” را که می خواهید تهیه کنید وارد کنید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • تعهدات بگیرید. من یک چسب صحافی 2 اینچی برای پخت دارم ، یکی برای پخت (من از این پیوندها استفاده می کنم)به شما بزرگتر می خواهید. یک گزینه دیگر: بسیاری از پیوندها که کوچکتر هستند و دامنه شما را بیشتر کاهش می دهند ، مانند بستن هر فرد با “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از برگه ها استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه بسیار باریک بودند و من به راحتی زبانه ها را نمی بینم. حتی به آن رسیدم آنها را به طور وسیع تقسیم کنید، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توان یک دستور چسباننده را منظم نگه داشت

هر از گاهی برنامه ریزی کنید. هر چند وقت یکبار ، با مواد چسباننده خود همراه باشید و دستورهای استفاده نشده را پاک کنید تا تمیز و مرتب بمانند. یاد آوردن: فقط دستورالعمل هایی را که با عشق درست می کنید قرار دهید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه با پیدا کردن موارد دلخواه جدید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون ششم من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کنم و تصمیم بگیرم که نگهبان باشم ، شما یک مکان (مطلوب!) در یک محل اتصال دارید.

دستور کراوات
شریک عالی در دستور العمل الزام آور شما

مرا توسعه بده شام برنامه ریز تغذیه بدون فشار مادر واقعی برای کمک به حذف تصمیم خستگی و ترس از شام یکبار.

در اینجا تفاوت آن با سایر برنامه های برنامه ریزی شام است:

  • این بر اساس غذایی است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • غذا را در یک مکان نگه دارید تا قبل از شروع هر شب ذهن خود را با ایده ها غرق نکنید.
  • فقط با حسابهای هفتگی شبانه دیوانه ، شام یکشنبه و همه چیز در بین مواردی که فقط برای شما کار می کند تمرکز کنید.

در یک نسخه سریع از PDF موجود است تا برای خودتان چاپ کنید یا یک کتاب چاپ شده ، بسته شده در هوا. در اینجا یک برنامه ریز شام بدون استرس پیدا کنید!Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *