کریمیان: بد اعتمادی مسئولان منجر به انتقال شاهین عامری شد/ ۱۲ بازیکن قراردادی چطور؟


کریمیان: بد اعتمادی مسئولان منجر به انتقال شاهین عامری شد/ 12 بازیکن قراردادی چطور؟

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری گفت: ۱۲ بازیکن دیگر نمی توانند به یک تیم بروند زیرا تیم هایی که آنها را می خواهند با بازیکنان مورد نظر خود قرارداد امضا کرده اند و همان سرمربی را دارند. البته مالک حسن نیت خود را نشان داد اما چند تن از مسئولان استانی قول مساعدت دادند اما محقق نشد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته خبر واگذاری امتیاز باشگاه بندرعامری بوشهر توسط شاهین به شرکت مس منتشر شد. جزئیات این تحویل هنوز مشخص نیست، اما تحویل تایید شده است. این در حالی است که تیم بوشهری با جذب ۱۲ بازیکن اردوی خود را در تهران برگزار کرد. پس از این اتفاقات پایگاه شاهین بندرعامری بوشهر لغو شد.


در همین رابطه مهدی کریمیان در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا مبنی بر واگذاری امیر شاهین بندر به مس گفت: خبر خاصی ندارم. فقط می دانم که باشگاه قطعا واگذار شده است. به چه کسی کجا و چگونه؟ نمی دانم در تهران اردو زدیم و دوازده بازیکن معرفی کردیم اما شنیدم اردو لغو شده و باشگاه واگذار شده است.


وی افزود: در این شرایط فوتبال دیگر مشکلی نیست. بالا بردن یک تیم کار آسانی نیست. مسئولان استان بوشهر باید کار پیدا می کردند و به ارباب خود کمک می کردند. مالکان خصوصی نمی توانند از نداشتن تیم شکایت کنند.


بندر عامری سرمربی تیم فوتبال شاهین گفت: این یک فاجعه برای استانی مثل بوشهر است. سقوط ایران جوان و شاهین بوشهر حالا شاهین بندر عامری را تحویل می دهد. ما یک برنامه سه ساله برای بازگشت به سطح لیگ برتر داشتیم. آیا استانی با آن سرانه تولید ناخالص داخلی نمی تواند ۵۰ میلیارد به یک باشگاه لیگ برتری بدهد؟


کریمیان در پاسخ به سوالی درباره وضعیت بین او و بازیکنان امضا شده با شاهین بندر عماری، گفت: زمانی که تیم دسته دومی را به لیگ دسته اول آوردم. چند پیشنهاد خوب داشتم. حتی در دسته دوم هم تیم های متمولی پیشنهادهای خوبی دادند. با این حال، به دلیل علاقه و وفاداری که به این باشگاه داشتم، در این تیم ماندم و بازیکنانی را جذب کردیم. حالا این بازیکنان دیگر نمی توانند به یک تیم بروند چون تیم های مورد نظر آنها می توانند بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنند و سرمربی داشته باشند. البته مالک حسن نیت خود را نشان داد اما چند تن از مسئولان استانی قول مساعدت دادند اما محقق نشد.


انتهای پیام/