کشتار زنان و کودکان توسط صهیونیست ها نشانه ضعف این رژیم است


کشتار زنان و کودکان توسط صهیونیست ها نشانه ضعف این رژیم است

وزیر امور خارجه نوشت: به آقای هنیه گفتم که کشتار زنان و کودکان فلسطینی توسط صهیونیست ها را نشانه استیصال و ضعف رژیم می دانم.به گزارش ایلنا، حسین امیرعبداللهیان با انتشار پستی در اینستاگرام درباره گفتگوی تلفنی خود با اسماعیل هنیه نوشت: وی عصر امروز با آقای اسماعیل هنیه رئیس اداره سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در خصوص اتفاقات اخیر تماس تلفنی داشت. پیروزی محور مقاومت در پاسخ به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی.


وی افزود: ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت در نبرد با دشمن صهیونیستی و احترام به مقام جان باختگان مقاومت شامخی، به آقای هنیه گفتم که کشتار زنان و کودکان فلسطینی توسط صهیونیست ها یک امر است. نشانه جنایت در مورد استیصال و ضعف این رژیم. همچنین از مواضع اسماعیل هنیه در خصوص حفظ وحدت گروه های مخالف که دستاورد بزرگی برای محور مخالفان است، قدردانی می کنم. مقاومت بار دیگر در مقابل نیروهای نظامی طاقت فرسا دشمن صهیونیستی ایستاد و این دستاورد بزرگی بود که آنها ظرف دو روز آتش بس دادند و شرایط مقاومت را بپذیرند.


به آقای هانیه اشاره کردم که به گفته وزیر امور خارجه قابل توجه بود که در این نبرد فقط یگان مقاومت با دشمن روبرو شد و این به تنهایی دستاورد بزرگی است که نشان از بی کفایتی و ضعف صهیونیست ها دارد. بیش از پیش.


امیر عبداللهیان افزود: دشمن صهیونیستی ضمن تمجید از حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین، تلاش می کند معادله خود را بر ملت فلسطین و مقاومت در نوار غزه تحمیل کند، اما با مقاومت قهرمانانه فلسطینی ها مواجه شده است. پیروزی اخیر مردم و جبهه مقاومت فلسطین. این موضوع موضوع جدیدی را در رویارویی مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی باز کرد.


وی در ادامه گفت: آقای هنیه به یاری خداوند مصمم هستیم این جهاد را تا پیروزی نهایی ادامه دهیم و در پایان سلام گرم مردم فلسطین را به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان ابلاغ کرد.


انتهای پیام/