گامبرون برق پایدار شهر صنعتی بندرعباس را تامین می کند


گامبرون برق پایدار شهر صنعتی بندرعباس را تامین می کند

همزمان با هفته دولت پست ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی گمبرون بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان و نمایندگان مجلس با تامین انرژی پایدار حدود ۲۰ کارخانه مستقر در شهرک صنعتی به بهره برداری رسید.


به گزارش ایلنا از بندرعباس، با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان و احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در شورای اسلامی، پست برق ۶۳.۲۰ کیلوولت با سرمایه وام ۱۲۰۰ میلیارد ریالی در شهرک صنعتی گمبرون به بهره برداری رسید.


استاندار هرمزگان در این مراسم گفت: به اعتقاد وی افتتاح این پست گامی بلند برای ارائه خدمات به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی گمبرون است.


۱۳۷ قرارداد مالکیت زمین در شهرک صنعتی گمبرون با سرمایه گذاران منعقد شد و در حال حاضر ۶۴۳۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری برای ۳۰۰ نفر شغل ایجاد کرده است.


مدیرکل برق منطقه ای هرمزگان قیمت پست ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی گمبرون در جریان اجرای این پروژه را ۱۲۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد.


فرشاد آدینه پور افزود: این نیروگاه با استفاده از بهترین تکنولوژی و تجهیزات ساخته شده که متناسب با شرایط اقلیمی منطقه نیز می باشد.


وی افزود: این نیروگاه برای تولید ۲۰ مگاوات برق با احتساب مصرف فعلی چهار مگاوات در شهرک صنعتی گمبرون طراحی شده است که پاسخگوی نیازهای آتی آن خواهد بود.


آدینه پور گفت: دولت علاوه بر برنامه های مذکور، در یک هفته سه پروژه برق رسانی در منطقه هرمزگان را با اعتبار ۲۳۰۰ میلیارد ریال برای چهارده طرح راه اندازی می کند.


8952


انتهای پیام/