گرشاسبی: به جای داور از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم/ ناعادلانه ترمز ما را گرفتند


گرشاسبی: به جای داور از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم/ ناعادلانه ترمز ما را گرفتند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معتقد است داور بازی این تیم فوتبال مقابل مس رفسنجان با قضاوت بد خود ترمز شاگردان جواد نکونام را کشید.


به گزارش ایلنا، حمیدرضا گرشاسبی پس از تساوی فولاد خوزستان و مس رفسنجان گفت: با قضاوتی که دیدیم به جای داور از هواداران عزیز فولاد عذرخواهی می کنم. او سرعت بازی را گرفت و با داستانی که آنجا بود این احساسات را ایجاد کرد. نمیشه چیزی گفت شرم بر تمام هزینه هایی که این بازیکنان و تیم های لیگ متحمل می شوند. فوتبال ما با این گونه قضاوت ها و رفتارهای عصبانی داور با بازیکنان همان تیم پیشرفت نمی کند.


وی با جمع بندی حسن اکرمی ادامه داد: در تظاهرات هواداران و تیم، پدرم آمد و ورزشگاه را مدیریت کردیم. امیدوارم کمیته داوران برای جلوگیری از استفاده از داوران حساس و متفکر و تشدید این ذهنیت اقداماتی انجام دهد. بازی خوب شروع شد اما بازیکنان روی زمین افتادند و داور ۷۰-۳۰ درصد تمام صحنه ها را به نفع تیم میزبان سوت زد.


علیرضا فغانی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به قضاوت دیدار شاگردان نکونام با سپاهان از اصفهان خاطرنشان کرد: در بازی مقابل سپاهان می دیدید که چقدر داور حرفه ای بود و به بازی که همه دوست داشتند سرعت داد. انشالله این رویه درست می شود و بی انصافی است که هواداران پس از سه سال محرومیت با کمی اعصاب وارد ورزشگاه شدند.


گرشاسبی درباره حضورش در ورزشگاه شهدا فولاد گفت: همیشه همراه تیم هستم و مسئولیت حضور در کنار تیم را دارم. فولاد تیم بزرگی است، همه برای رفتن به زمین از ما انتظار پیروزی دارند اما ناعادلانه ترمز ما را کشیدند. امیدوارم این قضاوت ها جبران شود.


انتهای پیام/