گل محمدی: آقا محمود حلال اشتباه نکنید/ نمی توانم در مورد بازی صحبت کنم.


    گل محمدی: آقا محمود حلال اشتباه نکنید/ نمی توانم در مورد بازی صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با کارلوس کی روش صحبت کردم تمام تلاش خود را برای تیم ملی انجام می دهیم.


به گزارش ایلنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی گفت: روحیه ما خوب نیست، در مورد بازی حرفی برای گفتن ندارم. صحبت از فوتبال فایده ای ندارد. در این شرایط نمی توانم در مورد بازی صحبت کنم. ما در روزهایی هستیم که اکثر مردم غمگین هستند. امیدواریم خوب بازی کنیم و حال مردم را بهتر کنیم. این مصیبت وارده را به همه عزیزان تسلیت عرض می نماییم. هم پلیس و هم جوانان. همه بچه ها متعلق به این آب و خاک هستند. امیدوارم بتوانیم به زندگی عادی برگردیم.


وی افزود: بازی فردا بدون تماشاگر خواهد بود اما با بچه ها صحبت کردم تا خوب بازی کنیم و همه را خوشحال کنم.


سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی پرافتخار گذشته پرسپولیس و تراکتورسازی افزود: این مسائل حرف مدیریت است اما ما به تصمیم این دیدار اعتراض کردیم و هنوز نمی دانیم چرا این اتفاق افتاد. تصمیم عجیبی بود چون ما مخاطبی نداشتیم که بخواهیم به هوادارانمان رحم کنیم.


وی در خصوص دیدار با کارلوس کی روش و درخواست حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی، گفت: با کی روش صحبت کردم و اگر کمکی از سوی ما شود، آماده هستیم که به راحتی این کار را برای تیم ملی انجام دهیم.


گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا عیسی آل کثیر بدون توافق با پرسپولیس در تمرینات تیمی حضور داشت یا خیر، اضافه کرد: فکر می کنم عیسی یکی از اعضای تیم ما است و به خاطر اتفاقاتی که برای او افتاد همیشه مدیون او هستم. به او و هر کمکی، اگر بتوانم آن را انجام خواهم داد. او این روزها فقط تا نیم فصل تمرین می کند و بعد از آن درباره قراردادش صحبت می کنیم.


وی در خصوص اتفاقات عجیب بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان، افزود: آن اتفاق گذشته و اتفاقاتی رخ داده که به افتخار فوتبال ایران بی احترامی شده است. شروع این اتفاقات به دلیل طولانی بودن چمن ورزشگاه بود و مسئول مسابقه تایید کرد چند روزی است که چمن بریده نشده است.


گل محمدی درباره وضعیت اخیر دیابات ادامه داد: او در شرایط خوبی به سر می برد و از هفته آینده تمرینات خود را آغاز می کند، وضعیت او بهتر از چیزی است که فکر می کردیم.


سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت تیم تراکتورسازی با بردیف افزود: هدف اصلی ما قهرمانی در لیگ برتر است اما تراکتورسازی این دو هفته شرایط خوبی داشته و هر دو بازی را برده است. آنها تیم خوبی هستند بازی سختی برای ما خواهد بود اما سعی می کنیم هواداران خود را خوشحال کنیم.


گل محمدی در خاتمه گفت: مشخص است که یک نفر از فوتبال صحبت کرده و همسران ما را پوشش داده است. او به اشتباه اضافه شد، او بخشی از کابینه نیست. این باید آخرین بار باشد. او باید هوش و ذکاوت خود را در مورد او بیابد، اگر دوباره در مورد فوتبالیست ها صحبت کند، اتفاقات بدی برای او رخ می دهد. از او می خواهم که اشتباه اضافه نکند.


انتهای پیام/