۴ فرآیند برای خشک کردن توت فرنگی {در خانه}


4 روش برای خشک کردن توت فرنگی در خانه

در این متن نحوه خشک کردن تمدید شده مدت توت فرنگی را ارائه می دهیم آموزش می دهیم.


به گزارش ایلنا، دائمی نگهداری میوه های معاصر غیرقابل دستیابی است. مردمان همه وقت در جستجوی راه حلی برای این ضرر بوده اند. بهتر از راه برای نگهداری میوه ها خشک کردن آنهاست کدام ممکن است در فصل سرما به سادگی به راحتی در دسترس است است. در این متن فرآیند خشک کردن توت فرنگی ما برای مدت زمان بسیار طولانی ارائه می دهیم آموزش خواهیم داد. همراه خود ما در کنار باشید.


طرز تهیه توت فرنگی خشک


۴ فرآیند برای خشک کردن توت فرنگی موجود است:


– خشک کردن توت فرنگی در آفتاب


– خشک کردن توت فرنگی در فر


– خشک کردن توت فرنگی در مایکروویو


– خشک کردن توت فرنگی در تجهیزات میوه خشک کن


تهیه توت فرنگی


ابتدا توت فرنگی ها را در یک واحد کاسه آب بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از بار خوشایند بشویید. اگر برگ دارد، برگ های بی تجربه آن را کنار کنید. سپس آن را روی الک قرار دهید به همان اندازه انصافاً خشک شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب اضافی آن گرفته شود.


خشک کردن توت فرنگی در آفتاب


توت فرنگی ها را به طور مساوی پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی سینی های توری استیل قرار دهید.


سینی را روی ۲ آجر قرار دهید، این کار باعث افزایش ورود به هوا در زیر سینی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها سریعتر خشک می شوند.


برای جلوگیری اجتناب کرده اند ریزش شبنم در عصر، آنها را به موجود در خانه ببرید. وقتی عناصر خشک شدند آنها را به احاطه حرکت دهید به همان اندازه نیمه های زیر نیز خشک شوند. بعد از سه روز توت فرنگی انصافاً خشک تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت خوراکی بلعیدن تبدیل می شود.


توت فرنگی را در فر خشک کنید


فر را همراه خود دمای حدود ۶۰-۸۰ سطح سانتیگراد خوب و دنج کنید. روی سینی فر کاغذ مومی قرار دهید.


توت ها را در یک واحد لایه همراه خود فضا به سختی اجتناب کرده اند یکدیگر قرار دهید. توت فرنگی را روی هم نچینید. خوب توری کروی پیتزا هر دو آستر سیلیکونی روی توت ها قرار دهید به همان اندازه در حین خشک شدن چروک نشوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک نشوند.


سینی فر را در فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم به همان اندازه ۲ ساعت یکبار ورقه پخت را بچرخانید. اجتناب کرده اند حرارت بالا برای خشک کردن توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر بسیاری از توت ها بیشترین استفاده را ببرید. این ۸ به همان اندازه ۱۲ ساعت اندازه می کشد. توت فرنگی در فر خشک کنید.


نکته: بیشتر است توت فرنگی ها را در زمان خشک شدن در فر بگذارید به همان اندازه هوای مرطوب موجود در آن همراه خود خشکی متنوع شود.


پس اجتناب کرده اند خشک شدن توت فرنگی ها، ظرف را اجتناب کرده اند فر خارج کنید. توت فرنگی های خشک را بیشتر است در یک واحد ظرف شیشه ای هر دو پلاستیکی تازه همراه خود درگاه قرار دهید.


در ظرف را به مدت ۴-۵ روز باز بگذارید به همان اندازه رطوبت باقی مانده در توت ها تبخیر شود. {هر روز} گلدان را تکان دهید به همان اندازه توت ها به سختی جابجا شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً خشک شوند. بعد اجتناب کرده اند ۵ روز در ظرف را ببندید. این توت های خشک را می توان به همان اندازه ۱۰ ماه نگهداری کرد.


توت فرنگی برای ماندگاری تمدید شده باید انصافاً خشک باشد. در صورت شک، توت فرنگی های خشک را در فریزر نگهداری کنید به همان اندازه عمر مفید آنها افزایش یابد.


خشک کردن توت فرنگی، روش خشک کردن توت فرنگی، روش های خشک کردن توت فرنگی در خانه.

چگونه توت فرنگی را خشک کنیم


طرز پخت توت فرنگی خشک در مایکروویو


توت فرنگی ها را به طور مساوی پایین تر دهید. اگر مایکروویو سیلیکونی صحیح دارید می توانید اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.


توت فرنگی های ورقه شده را روی ورقه پخت مایکروویو قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین حلقه ها ۳ به همان اندازه ۵ سانتی متر فضا بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تایمر تجهیزات را روی نیم ساعت ترتیب کنید. حتما اجتناب کرده اند حالت یخ زدایی بیشترین استفاده را ببرید.


بعد اجتناب کرده اند نیم ساعت به میوه ها مورد توجه قرار گرفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برگردانید. بالقوه است ظرف نیم ساعت خشک شوند هر دو تعدادی از دقیقه اصولاً اندازه بکشد. توت فرنگی های خشک را روی توری سرماخوردگی کننده قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی سرماخوردگی شدند به ظرف منتقل کنید.


خشک کردن توت فرنگی طرز خشک کردن توت فرنگی طرز تهیه توت فرنگی خشک

چگونه توت فرنگی را خشک کنیم


خشک کردن توت فرنگی همراه خود تجهیزات میوه خشک کن


استفاده اجتناب کرده اند خشک کن میوه باعث تبدیل می شود کدام ممکن است آب میوه {به آرامی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دمای فوق العاده زیرین تبخیر شود. اکثر این میوه خشک کن ها دارای رنده کف برقی همراه خود فن هستند.


بسته به نوع میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع خشک کن میوه ۲۴ ساعت اندازه می کشد به همان اندازه میوه انصافاً خشک شود.


فرآیند کار به این صورت است کدام ممکن است خشک کن میوه را روی حالت خشک کن میوه قرار می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر این ترتیب را نداشت آن را روی دمای ۵۷ سطح سانتی گراد قرار دهید. توت فرنگی ها را در خشک کن قرار دهید.


توت فرنگی {در این} تجهیزات بسته به میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضخامت آن به ۲۴ به همان اندازه ۴۸ ساعت برای خشک شدن خواستن دارد. برای جلوگیری اجتناب کرده اند خشک شدن بیش اجتناب کرده اند حد توت فرنگی ها، پس اجتناب کرده اند ۲۴ ساعت اول به طور مشترک آن ها را چک کنید. میوه های خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد را مخلوط آوری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید.


تأمین: چاره دان


انتهای پیام/