4 هفته درمان روده و 4 هفته درمان روده برای هر بدن


اگر از مشکلات معده رنج می برید ، تنها نیستید. مواردی مانند استرس ، خواب ، ورزش و غذایی که می خورید همگی می توانند بر سلامت روده شما تأثیر بگذارند.

پاییز کالابروز مربی و متخصص تغذیه Superbody با مشکلات معده بیگانه نیست.

او سالها با این مشکل دست و پنجه نرم می کرد – اما پس از آزمایش و خطا و همکاری با پزشکش ، سرانجام یاد گرفت که چگونه علل خود را آشکار کند.

و حالا شما نیز می توانید.

ساده است: غذاهایی را که باعث تحریک ذهن شما می شوند حذف کنید. افزایش ورزشهای ناسالم.

پاییز با ترکیب اولین تجربه و تخصص خود ، راهی برای مقابله با مشکلات گوارشی از نظر جسمی و روحی پیدا کرده است و در عین حال به برنامه ورزشی پایبند است که به راحتی دنبال می شود و در رستوران ها نیز آسان است.

همه چیز از آنجا شروع می شود توافقنامه هفته 4 روده -یک رژیم غذایی خاص و مغذی که از برنامه حذف گام به گام پیروی می کند تا به شناسایی و جداسازی آلرژن های غذایی کمک کند.

این برنامه می تواند به شما در شناسایی غذاهایی که بر سلامت دستگاه گوارش شما تأثیر می گذارد ، کمک کند و ابزارهایی را برای کمک به شما برای غلبه بر ناراحتی در اختیار شما قرار دهد.

از آنجا که مطالعاتی که نشان می دهد ورزش متوسط ​​می تواند بر سلامت روده تأثیر داشته باشد ، پاییز نیز اختراع شد 4 هفته برای هر بدن برای بهبود مزایا توافقنامه هفته 4 رودهبه

حتی اگر مشکلات روده ای ندارید ، 4 هفته بدنسازی می تواند به تنهایی انجام شود و برای افرادی که می خواهند تأثیر خانه خود را کاهش دهند بسیار مناسب است.

دفع کردن ، 4 هفته درمان روده و 4 هفته درمان روده برای هر بدن می تواند به شما در ارائه ابزارهایی برای حمایت از شیوه زندگی سالم و ایجاد رژیم غذایی مناسب و ورزش مناسب شما کمک کند.

توافقنامه هفته 4 روده

توافقنامه هفته 4 روده چیست؟

هفته 4 روده یک رژیم غذایی منحصر به فرد و جامع است که برای کمک به بهبود سلامت روده به طور کلی با شناسایی و از بین بردن آلرژن های غذایی که اغلب باعث مشکلات معده می شوند ، طراحی شده است.

از این برنامه چه انتظاری باید داشته باشم؟

اجازه ندهید کلمه “خلاص شدن از شر” شما را بترساند-کاکا شما را با یک فیلم آموزشی گام به گام دنبال می کند تا دقیقاً نشان دهد که چه کار کنید ، چه موقع این کار را انجام دهید و چگونه این کار را با جداسازی مواد غذایی به طور بالقوه مشکل ساز انجام دهید. به

در 4 هفته ، او به شما نشان می دهد که چگونه 7 غذای دشوار را حذف کنید تا بتوانید آنها را به آرامی اما م removeثر حذف ، جایگزین و تنظیم کنید.

چه کسی باید این طرح را انجام دهد؟

هر کسی که مشکلات گوارشی دارد می تواند از توافق نامه 4 هفته ای روده سود ببرد.

آیا دستورات و توصیه هایی در مورد نوع غذا خوردن دریافت خواهم کرد؟

البته! شما لیستی از غذاهایی را که باید در جاده نگه دارید ، ویدئوهای تهیه 8 برنامه و PDF ، و نکات هفتگی برای تشویق و یادگیری در این مسیر پیدا خواهید کرد.

چه مکمل هایی باید مصرف کنم؟

کاکا بهبود ساحل بدن را برای آنزیم های گوارشی که به هیدراتاسیون کمک می کند توصیه می کند. Beachbody قبل و پروبیوتیک Beachbody Revitalize برای کمک به حمایت از فلور مفید روده و Shakeology Vegan- همه روزانه برای کمک به حداکثر استفاده از توافقنامه 4 هفته ای استفاده می شود.

این مکمل ها می توانند از سلامت دستگاه گوارش حمایت کرده و به بدن کمک کنند تا محیط سالمی را برای سلامت روده حفظ کند. *به

اگر مادربزرگ در بازار شما موجود نباشد ، می تواند به شما کمک کند.

آیا برای ایجاد این برنامه باید از برنامه تعمیر یا 2B Mindset پیروی کنم؟

نه ، هر کسی می تواند به این برنامه بپردازد ، اگرچه این ریشه جعبه است و با Portion Fix خوب است.

آیا هنگام غذا خوردن ورزش کنم؟

تحقیقات نشان می دهد که ورزش می تواند بر سلامت روده تأثیر بگذارد و انجام این کار در هفته چهارم برنامه ریزی روده ممکن است به بهبود نتایج شما کمک کند ، اما لازم نیست.1

برای جلوگیری از مصرف بیش از حد و فشار ، پاییز گزینه ای را ایجاد کرده است ، بدون هیچگونه برنامه تمرینی 4 هفته ای برای هر بدن که می تواند به تنهایی انجام شود یا با برنامه روده 4 هفته ای ترکیب شود.

4 هفته برای هر بدن

چه نوع تمرینی در برنامه وجود دارد؟

هفته 4 برای هر بدن شریک مناسب استراتژی روده هفتگی پاییز 4 است-یک برنامه غیر تهاجمی که قوام و نتایج را برای هر BODY تضمین می کند.

در حالی که هنگام برنامه رژیم غذایی ورزش توصیه می شود ، اما نباید آنقدر شدید باشد که به عملکرد بدن شما در حمایت از روده شما آسیب برساند.

آنها بهترین از بهترین بهترین از بهترین بهترین از بهترین بهترین از بهترین بهترین از بهترین بهترین از بهترین بهترین بهترین بهترین بهترینها.

شما مجموعاً 16 تمرین هر 4 هفته به مدت 4 هفته انجام می دهید-همه در کمتر از 30 دقیقه (شامل گرمایش و سرمایش!).

همچنین 4 گزینه دوچرخه سرپوشیده در دسترس است که می توانید آنها را با فعالیت های روزانه خود ترکیب کنید.

تمرکز بر ورزش (طولانی شدن) است که مزایای زمان تحت استرس را برای به حداکثر رساندن نتایج حداکثر می کند.

هر دقیقه معنی دار و م effectiveثر است – و طوری طراحی شده است که با نتایجی که می توانید با توافقنامه روده هفته 4 به دست آورید مطابقت داشته باشد.

4 هفته برای هر بدن کیست؟

4 هفته از هر بدن برای کسانی است که به دنبال راهی برای دستیابی به نتیجه هستند – یک برنامه ورزشی ساده اما بسیار م thatثر که برای مفاصل آسان است.

ورزش حفظ تعادل را بدون هدر دادن ، ورزش م effectiveثر که به قدرت کلی ، تحرک و انرژی شما کمک می کند ، آسان تر می کند ، بنابراین هر بدن می تواند نتایج داشته باشد.

به چه ابزارهایی نیاز دارم؟

شما به دو دمبل احتیاج دارید و یک توپ سنگین توصیه می شود.

چه موقع می توانم 4 هفته و 4 هفته درمان روده برای هر بدن انجام دهم؟

دو برنامه در مارس 2022 اجرا می شود.

پاییز کالابرس کیست؟

کاکا کالابرس خالق 4 هفته برای هر بدن ، هفته 9 ، Freak 21 و سایر برنامه های ورزشی ، از جمله برنامه رژیم غذایی مغذی برای روده 4 هفته و برنامه کاهش وزن است.

نویسنده من حتی اگر دیوانه وار زندگی می کنید ، مانند دیوانه ها وزن خود را کاهش دهید و پخش کننده FIXATE ، مربی بهداشت تمام وقت IIN است و دارای گواهینامه های NASM و AFPA است.

1اخبار پزشکی امروز

all همه محصولات موجود در بازار شما نیستند.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *