۵ دشواری بهداشتی کدام ممکن است پسرها باید با اشاره به محصولات بهداشتی قابل اعتقاد همراه خود دکتر شخصی صحبت کنند


نوشته شده توسط مگی بلوم / بازرسی توسط Ray Spots

برخی اجتناب کرده اند پسرها محافظت سلامت روحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنی شخصی را دردسر می بینند، کدام ممکن است باعث تبدیل می شود اجتناب کرده اند معاینات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزمایشات روزمره خودداری کنند کدام ممکن است قابل انجام است به آنها کمک تنبل مسکن تمدید شده تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پربارتری داشته باشند. مردانی کدام ممکن است سلامت افکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل شخصی را در انتخاب قرار نمی دهند قابل انجام است در بلند مدت اجتناب کرده اند مشکلات بهزیستی بزرگی مبارزه کردن ببرند.

«سوراخ جنسیتی پزشکی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامدهای آن دقیق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرها ۵ سال زودتر اجتناب کرده اند خانمها می میرند.

۱- اختلال نعوظ (عدم جنسی)

اگرچه اختلال نعوظ در بین پسرها، به طور قابل توجهی در اشخاص حقیقی بالای ۷۵ سال شایع است، با این حال این بدان معنا نیست کدام ممکن است باید بر مسکن جنسی خواهید کرد تأثیر بگذارد. استفاده اجتناب کرده اند داروها، سایر معامله با‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیمات سبک مسکن مشابه با انصراف سیگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدود کننده خوردن الکل قابل انجام است مفید باشد.

در هر صورت، حیاتی است کدام ممکن است هر علامتی توسط خوب متخصص مراقبت های بهداشتی تعیین مقدار شود از این بیماری قابل انجام است آرم دهنده اشکال قابل توجه تری مشابه با دیابت هر دو {فشار خون بالا} باشد. همه پسرها مبتلا باید به معامله با های اختلال نعوظ در استرالیا هر دو متخصصان مرتبط ورود داشته باشند.

خبر عالی اینجا است کدام ممکن است خواهید کرد امکان های مختلفی برای به دست گرفتن پاسخگویی سلامت شخصی دارید، اجتناب کرده اند محدوده پیشگیری غیر از معامله با. خواهید کرد می توانید اقدامات مختلفی را برای جلوگیری اجتناب کرده اند مشکلات رایج سلامت در پسرها در هر سنی انجام دهید، اجتناب کرده اند مصرف شده مفید گرفته به همان اندازه بردن عادات ناسالم مشابه با سیگار کشیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاینات مشترک.

۲. خودکشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناامیدی امتیازات قابل توجه هستند

بر مقدمه گزارش جامعه بهداشت روان، پسرها ۴ برابر اصولاً اجتناب کرده اند خانمها کشف نشده خودکشی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش اصلی ای اجتناب کرده اند تقصیر را متوجه ناامیدی ناشناخته پسرها می دانند.

پسرها اصولاً اجتناب کرده اند خانمها بازو به خودکشی می زنند از کمتر در ترکیبی ابراز ناراحتی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این هدف کدام ممکن است شخص خاص عکس همراه خود آنها شناخته شده تبدیل می شود به همان اندازه به این موضوع معامله با تنبل هر دو بداند کدام ممکن است خودشان در معرض خطر هستند.

موسسه سراسری سلامت روان تخمین می زند کدام ممکن است سالانه بیش اجتناب کرده اند شش میلیون شخص در آمریکا اجتناب کرده اند ناامیدی مبارزه کردن می برند. انواع مردانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ناامیدی مبارزه کردن می برند قابل انجام است فوق العاده اصولاً اجتناب کرده اند آن چیزی باشد کدام ممکن است قبلا تصور می شد، از پسرها قابل انجام است علائم ناامیدی را همراه خود علائم متنوع اجتناب کرده اند خانمها خاص آرم دهند.

اشکال اینجا است کدام ممکن است اگر اینها سیگنال های ناامیدی باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس کافی از حداکثر باشند، متنوع اجتناب کرده اند این پسرها ادراک می کنند کدام ممکن است مسکن خوب ارزش زیستن ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو به خودکشی می زنند.

پزشکان پزشکی، اعضای خانواده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی پسرها باید بدانند کدام ممکن است الگوی مردانگی گروه، کدام ممکن است پسرها را به سرکوب درد الهام بخش می‌تنبل، قابل انجام است کمک خواهد کرد که شما پسرها تحت تأثیر ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر خودکشی، علیه آنها حرکت تنبل. تعطیل توجه ممکن است در نتیجه ایده ها {غم انگیز} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودکشی شود.

۳. بیماری عروق کرونر

پسرها در تأثیر بیماری قلبی اصولاً اجتناب کرده اند هر دلیل برای عکس جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو می دهند. پسرها قابل انجام است همراه خود پرداختن به عناصر خطر تعیین شده عملکرد فعالی در سلامت مرکز داشته باشند. این می تواند برای ادغام کردن مصرف کردن خوب رژیم غذایی متعادل کدام ممکن است برای ادغام کردن میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات، انصراف سیگار، پرانرژی بودن، کاهش استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن داروها طبق اصل دکتر خواهید کرد باشد، باشد.

علاوه بر این، معاینات مکرر را این سیستم ریزی کنید. این تحقق‌ها فرصتی برای آزمایش‌ها هر دو آزمایش‌هایی – مشابه با فشار خون هر دو کلسترول – فراهم می‌تنبل کدام ممکن است قابل انجام است به تجزیه و تحلیل مشکلات قلبی در گذشته اجتناب کرده اند شدیدتر شدن آنها کمک تنبل.

۴. بیشتر سرطان ها ریه

بیشتر سرطان ها ریه عظیم‌ترین مسئله در حال مرگ ناشی اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها در پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً اجتناب کرده اند علل شایع بیشتر سرطان ها پروستات، روده عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینه جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو می‌دهد.

خبر عالی اینجا است کدام ممکن است اشیا جدید بیشتر سرطان ها ریه اجتناب کرده اند دهه هشتاد در جاری کاهش {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع {افرادی که} در تأثیر این بیماری جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو می دهند اجتناب کرده اند دهه نود کاهش یافته است است. این {به دلیل} کاهش شیوع خوردن محصولات تنباکو {در میان} پسرها است کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند تخلیه گزارش جراح نهایی در سال ۱۹۶۴ رخ داد.

محصولات تنباکو پاسخگو برای ۹۰ سهم اشیا بیشتر سرطان ها ریه هستند، به این تکنیک کدام ممکن است امتحان شده های پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری باید بر انصراف سیگار محور شود.

۵. بیشتر سرطان ها پروستات

بیشتر سرطان ها پروستات شایع ترین نوع بیشتر سرطان ها در پسرها است کدام ممکن است حدود خوب سوم اشیا را برای ادغام کردن تبدیل می شود. پس اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها ریه، بیشتر سرطان ها پروستات دومین دلیل برای شایع در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر ناشی اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها در پسرها است.

ما ادامه دارد نمی دانیم چه چیزی باعث بیشتر سرطان ها پروستات تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونه اجتناب کرده اند بروز آن جلوگیری کنیم. همراه خود این جاری، اگر بیماری در سطوح اولین تجزیه و تحلیل داده شود، قابل معامله با است. این ممکن است دردسر باشد از بیشتر سرطان ها پروستات ممکن است به همان اندازه روزی کدام ممکن است به سایر نواحی هیکل افزایش نیافته را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم تحمیل تنبل، ناشناخته نگه دارد.

وقتی صحبت اجتناب کرده اند مراقبت بیشتر اجتناب کرده اند خودرو هر دو فناوری مورد کنجکاوی شخصی نسبت به بدنتان تبدیل می شود، خواهید کرد تنها نیستید. به گزارش جامعه بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با پسرها، تخمین زده تبدیل می شود کدام ممکن است ضعیف اطلاعات، آموزش ناکافی بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادات کاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خصوصی ناسالم به کاهش تدریجی رفاه پسرها آمریکایی کمک کرده است.

در موقعیت یابی ما مشترک شوید تجهیزات گلف سلامت قابل اعتقاد خبرنامه الکترونیکی برای دانش اصولاً با اشاره به رهنمودها مسکن خالصرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت خالصرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست. اگر در جستجوی دارایی ها مفید تری هستید، حتما بازرسی کنید فهرست دارایی ها سلامت قابل اعتقاد.

نوشته شده توسط:

مگی بلوم اجتناب کرده اند دانشکده یوتا ولی در منطقه ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسندگی فارغ التحصیل شد. او در اوقات فراغت شخصی عاشق گزاف گویی، مطالعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان پزی است. او علاوه بر این اجتناب کرده اند تور را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاوش در محل قرارگیری های جدید برای صرف صبحانه لذت می برد.

بازبینی شده توسط:

پدر مingسس ری اسپاتز به همه چیزهای خالص کنجکاوی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن شخصیت را شناخته شده به عنوان مرتبط همراه خود بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تندرستی مورد بررسی قرار داده است. Ray در راه اندازی شد محصولات فوق العاده کارآمد به بازار کدام ممکن است عاری اجتناب کرده اند چرخ دنده شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودنی های خطرناک بدون شک هستند، پیشگام {بوده است}. این دلیل است است کدام ممکن است خواهید کرد تذکر می دهید محصولات بهداشتی قابل اعتقادشرکتی کدام ممکن است می توانید برای محصولات آلوده نشده، محیط زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید به آن است اعتقاد کنید. ری خوب باغبان طبیعی است کدام ممکن است عاشق ماهیگیری، پرسه زدن، آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهنمایی افراد همچنین نقش ها جدید است. کتاب «چگونه بر مقدمه کلام خدا در خرید و فروش سودآور شویم» او را می‌توانید بدون هیچ هزینه ای {در این} رسیدگی بدست آمده کنید www.rayspotts.com.