Jeeran قسمت ۲۴ دانلود کامل Jeeran قسمت بیست و چهارم با لینک مستقیم


Jeeran قسمت 24 دانلود کامل Jeeran قسمت بیست و چهارم با لینک مستقیم

جیران قسمت ۲۴ به صورت قانونی دانلود رایگان قسمت بیست و چهار جیران دانلود کامل قسمت بیست و چهارم جیران دانلود رایگان قسمت ۲۴ جیران به صورت قانونی آن را بگیرید و امتحان کنید.


سریال جیران سریالی عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فهتی است. این سریال یکی از پر ستاره ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که رکورد سریال های قبلی خود را شکست.در این سریال بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان و مهدی ایفای نقش می کنند. پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی ایفای نقش می کنند. آنها پرداخت می کنند


**************************


برای دانلود Jeeran قسمت ۲۴ به لینک زیر مراجعه کنید


Jeeran قسمت ۲۴ دانلود


دانلود قسمت های قبلی: دانلود سریال جیران


**************************


بازیگران سریال جیران


بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومان بارک نورد، مهدی کوشکیرا صمتح، سیرضا، ناظر. چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شریفی، انوش معظمی، پاشا جمالی، حسن مزنی، نسرین نکیسا، محمد تجفیه، محمد تهوهی، عباساری مجفید فرشید صمدی‌پور، صادقه گلم پور، محمدهادی کومشی، سیامک حلمی، مهدی بجستانی، عباس ظفری، رستین عزیزپور، فرج گلفیدی، وحید ندای، محمدرضا ایمانیان، مرتضی اکبری، هوشنگ کنواطیجا تاشمدی، هوشنگ کنواطیجا تاسونریدیزا، مهدی دانایی، مهدی دانایی، در نقش مهدال دانایی، داریوش اشرفی، فرید یوسفی، ایلیا نصرالهی، شهاب زمردی، وحید رزاقی، علی اشمند، پرویز زرگی، رضا داودوندی و مریلا زارعی بازیگران این سریال تاریخی هستند.


تاریخچه سریال جیران


جیران آخرین کار کارگردانی حسن فتحی از سال ۱۴۰۰ است که یکی از بزرگترین موفقیت های زنجیره سینمای خانگی، ژانر عاشقانه خانوادگی با عنوان کیشور است. داستان سریال درباره دختری به نام جیران یکی از کنیزان ناصرالدین شاه است که شاه عاشق او می شود اما راه عشق آسان نخواهد بود!


کارگردان: حسن فتحی


تهیه کننده: اسماعیل عفیفه


نویسندگان: احسان جوانمرد، حسن فتحی


درباره سریال جیران


سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شد. این سریال در ژانر عاشقانه و خانوادگی در ایران ساخته شده است. از هنرمندان این مجموعه می توان به بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور اشاره کرد.


656


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال در ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می گذرد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی هنرمندان این سریال هستند.


برای دانلود قسمت ۱۲ یاغی به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت دوازدهم سریال یاگی


بازیگران سریال یاگی


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لکه باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، آمیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شاهسواری، هادی دی. (مقدمه) الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن خمتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن جاوند، هوشنگ گوانلو، مائده شهاد.


تاریخچه سریال غیرقانونی


یاغی فراز و نشیب های سفر یک قهرمان را در حالی روایت می کند که شخصیت های مختلفی از اقشار مختلف او را همراهی می کنند یا سر راه او قرار می گیرند. یک شورشی باید از مرز بین درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت به نقد و بررسی متن سالتو پرداختند.


01


آفتاب پرست یک سریال کمدی ایرانی به کارگردانی برزو نیک نژاد، کارگردانی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران است. پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ از جمله بازیگران این سریال پر ستاره هستند.


دانلود قسمت ۳ سریال آفتاب پرست، لینک زیر را ببینید


دانلود قسمت سوم آفتاب پرست


بازیگران سریال آفتاب پرست


پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ


درباره سریال آفتاب پرست


سریال طنز آفتاب پرست به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران.


تاریخچه خانه تارگرین ۲۰۰ سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت می گذرد.


دانلود سریال خانواده اژدها


یک درام حماسی هزاران سال قبل از واقعه JRR. هابیت تالکین و ارباب حلقه‌ها شخصیت‌های آشنا و جدیدی را دنبال می‌کنند که با ظهور مجدد شیطانی که مدت‌ها از آن می‌ترسیدند، روبه‌رو می‌شوند…


دانلود سریال ارباب حلقه ها


02


تاریخچه سریال در ایران ۳


گلم غواصی در جنوب ایران است. روزی ستاره ای با بدهی هنگفت از او کمک می خواهد. غلام ستاره دوست تصمیم گرفت به او کمک کند. اما حل مشکل ستاره مشکلات زیادی را برای گلم به همراه خواهد داشت.


برای دانلود ساخت ایران ۳ قسمت ۲۳ به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت ۲۳ قسمت ۳ ساخت ایران


درباره سریال ایران ۳


سریال ساخت ایران ۳ به کارگردانی بهمن گودرزی در سال ۱۴۰۰ ساخته شد. این سریال ساخت ایران و در ژانرهای کمدی و خانوادگی ساخته شده است. هنرمندان این سریال امین خیایی و مجید صالحی هستند.


برنامه پارتی ۱۴۰۱ جدیدترین اثر ایرج طهماسب پس از سالها دوری از تلویزیون است که او را همه مردم ایران با برنامه کلاه قرمزی می شناسند و با عروسک هایش از جمله کلاه قرمزی خاطرات زیادی در دل مردم به جای گذاشته است. و “دروازه خانواده”. این بار پس از کش و قوس های فراوان سرخپوشان، این بار مهمانی ناوریز در راه است، اما این بار نه در تلویزیون، بلکه شبکه نمایش خانگی به نویسندگی، کارگردانی و مجری گری طهماسب است. خودش


علاقه مندان به فیلم ها و سریال های ایرانی این فرصت طلایی را از دست نداده اند و به تماشای این سریال های طولانی مدت می نشینند. دانلود کمدی دانلود از سایت غرب تی وی با بهترین سایت های محبوب و معتبر با کیفیت عالی
پایان پوشش تبلیغاتی