چگونه می توان موها را سریعتر رشد کرد در حالی که واقعاً نمی توانید منتظر بمانید


این اتفاق افتاده است – عالی ترین رویای موهای شما محقق شده است. پس از سالها استقامت برای رسیدن به طول دلخواه موهای خود ، کوتاه شدن خطا شما را ترک کرده است خیلی زیاد کلیدها کوتاهتر از چیزی هستند که فکر می کنید منجر به قرار ملاقات شما می شود. یا شاید شما یک رویداد بسیار مهم در پیش دارید و هنوز به امیدهای طولانی برای دستیابی به ظاهر مناسب برای هیئت مدیره Pinterest نرسیده است. شما باید بدانید که چگونه موهای خود را سریع رشد دهید ، و اکنون به آن احتیاج دارید.

اما ، قبل از اینکه وارد حالت ترسناک کامل شوید ، این یک خبر خوب است: چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای سریعتر رشد موهای خود انجام دهید. نکته ، نکته: می توانید محصولات رشد مو را در یخچال خود بیابید.

به گفته سه متخصص ، بهترین روش ها برای رشد سریع موها را بخوانید. شما در راه Rapunzel-strand خواهید بود.

آشنایی با چرخه طبیعی رشد مو

قبل از اینکه وارد کتاب بازی خود برای رشد سریع مو شوید ، مهم است که نحوه عملکرد چرخه رشد مو را درک کنید. به گفته پنی جیمز ، پزشک معتبر سه نفره ، IAT ، برای شروع موها فقط 1/2 اینچ در ماه رشد می کنند. موهای ما همیشه در اطراف ما هستند ، از سن بلوغ شروع می شود ، [known as the] سطح آناژن ، [and] حدود 85 درصد موهای سر ما در این سطح است. ” به هر حال ، جیمز می گوید حدود 1 درصد موها در سطح کاتاژن یا در سطح بقیه است. 14 درصد باقی مانده موها در مرحله نهایی ، تلوژن (AKA ، سقوط) قرار دارد.

با رشد موهای جدید ، موها از درم یا وسط مهمترین قسمت های پوست شروع می شوند. جیمز می گوید موها از اینجا شروع می شوند و در نهایت موها از سر بیرون می آیند. اما فولیکول خود آناتومی خاص خود را دارد: پایه فولیکول پیاز مو نامیده می شود و در بالای آن برجستگی باقی می ماند. هر دو نقش اساسی در رشد دارند.

سلولهای بنیادی و سلولهای بنیادی وجود دارند که سلولهای مویی را در ناحیه پیاز تشکیل می دهند. سلول های بنیادی در ناحیه فولیکول مو قرار دارند. ”علاوه بر این ، جیمز می گوید که پیاز مو حدود 0.35 میلی متر مو در روز تولید می کند. “مهمترین آنها پرمیلا پوستی ما است ، که گروهی از سلولها هستند که با عروق خونی تعامل دارند و تحت تأثیر عدم تعادل در بدن قرار می گیرند.”

چه کسی می داند چه موهای تکی می توانند آناتومی پیچیده ای داشته باشند که در نهایت به شما در بالا بردن ظاهر کمک کند؟ بنابراین برای ادامه چرخه ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ خیلی ، واقعا. از اینجا شروع می کنید.

این مواد مغذی را که باعث رشد سریع موهای شما می شود ، ذخیره کنید

همانطور که پایبندی به این رژیم غذایی سالم می تواند با ارائه رنگ روشن (مانند بلوبری ، سبزیجات برگ دار ، ماهی های چرب) معجزه کند ، مشابه رشد مو است. همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، تغذیه نقش مهمی در رشد مو دارد. Gaby Vaca-Flores ، RDN ، CLE ، متخصص آموزش HUM غذاهایی مانند:

  • دانه های آفتابگردان
  • تخم مرغ
  • گوشت قرمز
  • لوبیا
  • مرغ
  • ماهی چرب
  • اسفناج

لیست رژیم غذایی توصیه شده جیمز همچنین شامل توفو ، قارچ ، صدف ، آجیل ، دانه ها ، کلم بروکلی ، موز و آووکادو است. “همه آنها [of the] علاوه بر این گروه های غذایی شگفت انگیز دارای اسیدهای آمینه و پروتئین بالا هستند ، [which is] حفظ سلامت مو و پوست بسیار مهم است. ”

Martine Langsam ، IAT ، WTS گفت: مطمئن شوید که انواع غذاها را دریافت می کنید. با مخلوط کردن ترکیبی از گروه های غذایی و تمرکز بر رنگ های مختلف سبزیجات و میوه ها ، تعادل کامل مواد مغذی و مواد معدنی را بدست خواهید آورد. و علاوه بر این ، “سیستم های متابولیک شما بسیار بهتر کار می کنند و شما بیشتر رشد خواهید کرد.”

برای رشد سریع موها به یک (یا دو) افزونه برسید

مکمل رشد مو

مکمل ها بدون شک برای ورزشکاران در رشد سریع موها مهم هستند. برای تغذیه صحیح موهای خود ، باید آنها را تغذیه کنید. با این کار ، جیمز می گوید این کار به موهای شما کمک می کند تا بدون وقفه در چرخه صحیح موها بمانند. موهای ما در واقع کوچکترین قسمت بدن ما است و بنابراین وقتی از تغذیه مناسب بدن خود غافل می شویم ناسازگار می شود. ”

جیمز می گوید مهمترین ویتامین ها برای رشد مو شامل ویتامین های C ، D ، روی ، کلسیم و ویتامین های گروه B مانند B12 ، اسید فولیک (B9) و بیوتین (B7) است. وی توضیح می دهد: این ویتامین ها برای سیستم عصبی ، انرژی و سلامت موهای ما بسیار مفید هستند.

صاف کننده موهای HUM حاوی بیوتین ، اسید فولیک و روی ، B12 ، fo-ti و paba است ، ترکیبی که برای حمایت از رشد مو ، حفظ سلامت مو و تقویت موهای قوی طراحی شده است. (در مورد ترکیب قدرتمند اینجا بیشتر بخوانید.) طعم های گیاهی خوشمزه گیاهی باعث تقویت رشته های قوی و سالم می شود.

دکتر استیون شاپیرو ، دکتر ، به مشتریان خود می گوید که با یک مولتی ویتامین خوب شروع کنند تا هرگونه کمبود تغذیه ای احتمالی را پوشش دهند. مدیریت اولیه با مواد مغذی لازم برای حمایت از زنان قبل از یائسگی و پر کردن هرگونه شکاف غذایی طراحی شده است.

جیمز توصیه می کند با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که قبل از مصرف مکمل های ذکر شده در بالا ، با هیچ دارویی تداخل ندارید.

برای تسریع در روند درخواست عناوین کنید

حکیمانه ، برخی از استراتژی های بازاریابی وجود دارد که باعث افزایش رشد مو می شود. لنگسام توضیح می دهد: “به طور کلی ، موضوعات حاوی مواد مغذی هستند.” او می گوید: “و در واقع اگر با پوست سر زیاد ایجاد نشود ، با چرم وارد فولیکول می شوند.” “تم ها گاهی اوقات یک مسدود کننده PHT در خود دارند و این برای افرادی که ریزش مو در زنان یا مردان دارند بسیار مناسب است.”

علاوه بر این ، دکتر شاپیرو می گوید که محصولاتی وجود دارد که از ویتامین هایی استفاده می کنند که برای رشد مو ضروری هستند. “و هنگامی که وارد ویتامین های ضروری می شوید ، باید به سطح فولیکول های مو در زیر پوست چرب برسد.” در هنگام استفاده از مواد مغذی ، دکتر شاپیرو هشدار می دهد که هیچ تضمینی وجود ندارد که این ماده به رشد سلول های مو برسد. اما ، موضوعات قطعاً ارزش ایجاد دارند. به گفته وب سایت آنها ، دکتر شاپیرو برای مشتریان خود از 2 درصد سرم ماینوکسیدیل زن استفاده می کند و تقریباً در 60 درصد زنان فعال است. این فرمول باعث تحریک فولیکول های مو برای رشد مجدد مو می شود.

مانند ماینوکسیدیل ، ممکن است نام Rogaine را شنیده باشید ، که می گوید دکتر شاپیرو گردش فولیکول های مو را افزایش می دهد. برای بهترین نتیجه ، او استفاده از آن را دو بار در روز توصیه می کند و می گوید اگر از این مسیر رفتید باید در استفاده از آن کوشا باشید.

شامپوی مناسب با نوع موی خود را انتخاب کنید

مردی موهای خود را می شست

متأسفانه ، به گفته جیمز ، هیچ شامپوی جادویی در تبلیغ وجود ندارد که باعث رشد سریع موهای شما شود. با این حال ، او می گوید که مهمترین چیز این است که شامپوی مناسب برای نوع موی خود تهیه کنید ، که توسط یک متخصص پزشکی می تواند کمک کند. و علاوه بر این ، او می گوید بهترین راه برای زیباتر جلوه دادن موها شستن روزانه یا هر روز شامپو یا اگر موهای فر و مجعد دارید ، هفته ای یک بار شامپو بزنید. جیمز می افزاید: “از مارکی استفاده کنید که برای نوع موهای شما به خوبی تحقیق شده است.”

و لنگسام توصیه می کند هنگام خرید محصولات مو ، مراقب چند ماده باشید. او گفت: “برخی از بهترین محصولات ریزش مو آرنیکا ، رزماری ، اسطوخودوس ، روغن مخلوط و روغن جوجوبا است.”

خط پایین

در حالی که نیازی به هیچ محصولی در بازار نیست که به سرعت موهای شما را با سرعت رعد و برق رشد کند ، اما اقدامات لازم را می توانید برای تشویق رشد مو انجام دهید. با انجام این مراحل ساده به صورت روزانه ، شانس قفل طولانی مدت خود را بدون زمان افزایش می دهید.

در همین حال ، جیمز چند نکته در خانه دارد که روشنایی موهای شما را در هر طول نشان می دهد. در حالی که باعث رشد یال شما نمی شود ، توصیه می کند آن را با سرکه سیب بشویید. او توضیح می دهد: “اسید سیب حدود 2-3 pH دارد”. “هنگامی که بعد از شامپو زدن استفاده می شود ، خواص اسیدی کوتیکول را مسدود کرده و موها را روشن می کند.” او گفت ، علاوه بر این ، می توانید جوش شیرین را با تأثیر افزایش روشنایی امتحان کنید.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *