20 راه برای نجات مجله میسون


آیا تعداد زیادی کوزه سبک در خانه دارید؟ این ایده های رایگان شیشه های شیشه ای به شما کمک می کند تا آنها را به روش های هوشمندانه تکرار و استفاده کنید!

اگر مجموعه ای از شیشه های خالی دارید که منتظر استفاده هستند ، دست خود را از دست دهید.

بسیاری از ما در حال پرواز از مربا توت گرفته تا سس گوجه فرنگی تا هدایای گل دار ، شیشه های شیشه ای می ریزیم. به جای اینکه گونی های خالی را در سطل زباله بیندازم ، آنها را در سراسر خانه ام استفاده می کنم.

اولین بار استفاده از شیشه های اضافی عسل را زمانی شروع کردم که مادربزرگم بسته ای از وسایل آشپزی قدیمی را به من داد. من از آنها هم برای دکوراسیون و هم برای نگهداری وسایل در خانه خود استفاده می کنم – مانند یک قلم روی میز من!

مداد رنگی در یک شیشه بنایی قدیمی

از آنجایی که در طول این سالها بطری های بیشتری به دست آورده ام ، راه های بیشتری برای استفاده از آنها برای ذخیره سازی در نزدیکی خانه ام ارائه کرده ام.

اندازه سنگ تراش قرمز

تعداد بطری های سنگ تراش بیش از آنچه فکر می کنید وجود دارد ، با محصولات و رنگ های مختلف! توپ به خاطر بطری های فیروزه ای زیبایش شناخته می شود و در حال ساخت نسخه جدیدی است.

در مجموع ما سه اندازه بزرگ داریم: کوارت (کوزه های بزرگی که می توانید برای ذخیره گلدان در انبار مشاهده کنید) ، کوزه های پینت (قوطی های کنسرو شده برای شما) و نصف پیمانه.

همچنین “پینت های برجسته” ، که دارای شکل گلابی هستند ، گلدان های بزرگ و بسیار بزرگ ، بطری های کوچک و موارد دیگر را خواهید یافت. هر چه اندازه شما بیشتر باشد – می توانید بیشتر از آنها استفاده کنید!

روشهای خلاقانه زیادی برای استفاده از شیشه های سنگ تراشی و مواد مشترک وجود دارد که آنها را بسیار باهوش می کند – نکات ابزار من را در انتهای این پست بررسی کنید!

20 راه برای نجات مجله میسون

دارندگان قلم

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، من دوست دارم به ظروف آشپزی روی میزم با مداد رنگی و Sharpies در داخل نگاه کنم. این سه بطری از مادربزرگم تهیه شده بود و برای نگهداری غذا کمی قدیمی بود ، بنابراین لوازم جانبی میز بودند.

ذخیره سازی

وقتی یک دسته درخت توس از تولد پسرم به جا ماندم و نمی دانستم آنها را کجا بگذارم ، به این ایده زیبا رسیدم. آنها آنقدر زیبا هستند که می خواهم به آنها نشان دهم ، اما نمی خواهم خاکی باشند. بطری قرمز برای نجات!

جیب را به اشتراک بگذارید

اخیراً من جعبه ای برای نگهداری جاذبه های ذرت می سازم. شیشه ماسون برای نجات! خبر خوب در مورد این درمان این است که شیشه دارای یک رد پای کوچک در ریل است بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند.

ذرت روی درهای نگهدارنده در یک شیشه ماسون

نگهدارنده ظروف چوبی فوراً

3 بطری پشت سر هم = یک جا بطری DYI! کوزه های بزرگ سنگ تراشی درست در جعبه های پنیر قدیمی قرار می گیرند. من مجموعه ای از این جعبه ها را دارم که در انبار خانه ، منزل و موارد دیگر استفاده می کنم. من این گردنبند را در حالی که مهمانی استایل خانگی داشتیم شکست. این مجموعه بطری 3 رنگ شده عالی خواهد بود!

نگهداری مواد غذایی

شاید زمانی را به خاطر بیاورید که من در آشپزخانه خود قفسه ای داشتم که یک ظرف شیشه ای کامل اندازه بود. من غلات و آجیل را در آنها ذخیره می کنم و نه تنها به راحتی به دست می آیند ، بلکه بسیار خوب عمل می کنند. من هنوز از کوزه ها برای برش برنج با غلات ، آجیل و قورباغه های زیاد استفاده می کنم.

گل آرایی

گل در گلدان غیر معمول نیست ، اما آیا می دانید که آنها یک جلد ویژه به نام “گلدان گل” ایجاد می کنند که به جدا شدن ساقه ها کمک می کند؟ مادرم آنها را دوست دارد و این چیزهای زیبا را از باغ خود برایم آورده است!

تهیه سالاد پانسمان

مواد را اضافه کنید ، درب را اضافه کنید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری شود.

به عنوان یک لیوان نوشیدنی

ما برای اولین لیوان آب از بطری استفاده می کنیم! نصف پینت کوچک برای بچه ها عالی است و پینت ها برای… خوب ، یک پیمانه آبجو! شیشه و مارک بلندتر از شیشه های ضعیف هستند.

فروشگاه Alli

آیا جعبه سوزن خرد شده است؟ آیا بازگرداندن آن بدون افتادن کلسیم از یک طرف سخت است؟ نصف یک لیوان پیمانه برای ذخیره!

گچ در شیشه سنگ قرمز ذخیره می شود

لوازم اداری

هر پدر و مادری در خانه شما احتمالاً به جعبه ای برای نگهداری آنها نیاز دارد. زمین های ایمنی ، حوله های کاغذی ، فشارهای بالا ، پین بابی-بطری های پینت برای همه آنها عالی است.

صابون شستشوی دست

یک جلد آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری دارید. من این کاورها را خریدم ، و آنها با علائم مطابقت دارند 🙂

پوشش صابون فوم برای سنگ تراش شیشه

دریچه روغن

می توانید یک محافظ کره گران قیمت بخرید … یا فقط می توانید از یک بطری استفاده کنید! کره را روی پیشخوان نگه می داریم تا نرم و انعطاف پذیر باشد. نصف چوب درست داخل بطری نیم پیمانه می چسبد. برای تمیز کردن بین میله ها در ماشین لباسشویی قرار دهید.

مدیر رنگ

آیا می دانید چگونه قوطی های رنگ را باز کنید؟ سپس با حرکت دادن رنگ ، آشفتگی ایجاد می کنید. من یک بطری رنگ روی دستم نگه می دارم تا سریع روی لبه ام لمس شود. نقاش ممکن است به من بگوید این برای رنگ مناسب نیست ، اما کمی زیاد است بنابراین اگر “خیلی بد” باشد می توانم آن را پر کنم! تا اینجا من شاغل بودم.

آنها را تزئین کنید!

آنها را با چیزهای زیبا مانند صدف یا شاخه پر کنید. یا آنها را رنگ کنید. اگر Etsy را طراحی یا استفاده می کنید و از کسی بخواهید شما را نقاشی کند ، می توانید این DIY را خودتان تهیه کنید this این انتخاب زیبا از رنگ ها را ببینید!

کنسرو با مربا و ماست ، اوه!

بر هیچ کس پوشیده نیست که شیشه ماسون سلطان کنسرو و ذخیره مواد غذایی است. مربا و سبزیجات ترشی ، همچنین می توانید از آنها برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، چای بعد از ظهر ، چای ذخیره سازی ، ترکیب کوکتل و موارد دیگر استفاده کنید!

آمادگی رنار

این لیوان ها برای تهیه شام ​​، پودینگ چیا یا سالاد های معروف شیشه ای که در اینترنت پخش می شوند ، مناسب هستند. سس را روی زمین بریزید و وقتی قصد غذا خوردن دارید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. یا برای ذخیره سوپ و سوپ در روزی که آماده می کنید مفید است.

امتحان کنید: سالاد کوزه تایلندی کرانچ با پودینگ انبه چیا

انبار آماده سازی پودینگ چیا انبه

آدانا گانیه

شیشه میسون اندازه مناسبی برای نگهداری دسته ای از برگ ها است. کمی آب به ته آن اضافه کنید و برگها را مانند گل بچینید. روی طاقچه پنجره (یک روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری کنید.

اتاق خشکشویی

کلیدهای گم شده یا تغییرات را در ماشین لباسشویی یا خشک کن پیدا کنید؟ آنها را در کوزه ها ذخیره کنید! مادرم وقتی بزرگ می شدم مجموعه ای از کلیدها را در بطری داشت.

دسته انجماد بستنی – لبه سیاه

برس های لبه پهن یک نگهدارنده عالی برای این بافتهای سیلیکونی است که از آنها برای ایجاد بوی ملایم در داخل استفاده می کنیم. سبد را در شیشه ها قرار دهید ، صاف بریزید ، در یخچال نگه دارید تا منجمد شود ، شیشه را بردارید!

آیا ایده دیگری برای خالی نگه داشتن ماسون قرمز دارید؟ من می خواهم آنها را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی میسون جار

اگر تا به حال به وب سایت آنها سر نزده اید ، Mason Jar Life همه چیزهایی را که برای یک بطری در خواب می بینید دارد! آنها انواع شیشه های سنگ تراشی قرمز می سازند ، از هر نوع درپاهی که فکر می کنید تا طناب قابل استفاده مجدد ، پمپ صابون ، آستین های سیلیکونی و کرم ضد آفتاب!

شیشه سنگ تراش

آمازون دارای مجموعه ای از لوازم جانبی مفید است – مانند این گلبرگهای گل برای تهیه آماده سازی بطری.

این محافظ صفحه باید برای هر نوع ظرف ذخیره سازی باشد !! برای نوشتن خوب یک قلم گچ بگیرید 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ “شیشه ماسون” را در Etsy پیدا کنید و تیمی از هنرمندان شما را در چشم قلب قرار می دهند !!

کجا می توان نرده های میسون را قرار داد

من کوزه های اضافی را بالای کمد آشپزخانه ام نگه می دارم (می دانید ، آن جاهایی که برای رسیدن به آنها نیاز به یک صندلی پله ای دارید؟).

اگر فضای ذخیره سازی دارید ، هر کمد اضافی در خانه شما کار می کند. اما به یاد داشته باشید که می توانید یک بطری را نیز تزئین کنید! اگر تخت های باز دارید ، بطری ها می توانند در یک ردیف زیبا باشند!

اگر آنها را به صورت عمده خریداری می کنید ، جعبه اصلی را ذخیره کنید یا از جعبه های مقوایی با دستگاه های پخش کننده (مانند شراب) برای به اشتراک گذاشتن بطری ها استفاده کنید.

خرید پست

ایده های اضافی برای ذخیره سازی:Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *