چگونه می توان تولید کننده سوک سویا شد


برخی از باکتری های گوارشی می توانند غذاهای سویا را هضم کرده و منجر به محافظت بیشتر از استخوان ها ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان شوند.، ولی چگونه می توانیم رشد این ویروس های مثبت را تشویق کنیم؟

یائسگی نیز همینطور است بیان با کاهش استروژن ، که باعث علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان علائم یائسگی ، بسیاری از زنان گزارش می دهند که این ناراحت کننده ترین است. ” شاید با خلاصه من آشنا باشید شواهدی در مورد نقش فیتواستروژن های سویا برای کاهش این علائم وجود دارد تاکا در من در مقابل ویدیو سویا با هم غذا خوردن یائسگیبه من چت کردن متاآنالیز اخیر در من به تازگی ویدیو، چگونه می توان تولید کننده Equol شدبه اگرچه انسجام شواهد یادداشت رفتن من منابع من هستم، نتایج یادگیری منحصر به فرد در همه جا وجود دارد. بله ، برخی از درس ها نمایش 20 ، 30 و حتی 40 درصد بهتر از کنترل ، اما برخی نتایج را نشان ندادند، همانطور که در 0:38 در معدن مشاهده می کنید ویدیوبه

این چیزی است که از قبل وجود دارد مراقب باش توسط سازمان های جامعه مدنی مانند کالج آمریکایی Oمتخصص زنان و زایمانs بلهمکمل های هس ممکن است م workثر باشند ، اما شواهد قطعی نیستند. این ممکن است بخشی از این واقعیت باشد که مواد افزودنی مورد استفاده در مناطق مختلف سویا مصرف شده است. منt او قدرتمند است بهتر است که، به جای افزودنی ها ، من غذا هستم استفاده شدهبه مقدار مصرف حدود دو وعده غذای سنتی سویا در روز خواهد بود-مثلا، دو فنجان شیر سویابه بالاخره همین به همین دلیل است که افراد مسن ژاپنی را می بینید انجام دادن، و آنها دمای کمی را در زمین گزارش کرده است. گرچه، حتی رژیم های سویا ، برخلاف مکمل ها ، دارای آن هستند گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه ناسازگاری؟ ممکن است ربطی به روده ما داشته باشد.

انسان ها خوردن مواد غذایی ساخته شده از دانه های سویا که حاوی آن هستند برای ارتقاء سلامت ایزوفلاون ها ، آنها اغلب نرخ پایین انواع مختلف بیماریهای مزمنمانند بیماریهای قلبی ، پوکی استخوان و سایر سرطانها مانند سینه ، پروستات و سرطان ،یک ما با خوردن غذاهای سویا این ایمنی را به دست آورید؟ منt می تواند دشوارتر از آن باشد. برخی از باکتری های معده وجود دارد که می توانند ایزوفلاون ها را به سویا به ماده مفیدتری تبدیل کنند تسخیر کردن، اما nهمه می توانند این تغییرات را ایجاد کنندبه چرا که نه؟ بزیرا همه افراد انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع انسان در جهان وجود دارد: بسته به دستگاه گوارش ، تولیدکنندگان Equol و غیر تولید کنندگان Equol. تیخود ممکن است لطفا شرح تنوع منابع بهداشتی که در مطالعات بالینی مشاهده می کنیم. می تواند به شما کمک کند توضیح دهید که چرا برخی از مردم از سویا بیشتر از دیگران لذت می برند.

مثلا، آیا می توانید من را به یاد داشته باشید خوانده ام در مقابل درباره ظاهر شیر سویا دست زدن به از دست دادن استخوان در پشت زنان یائسه، که در 2: 3 به شما نشان می دهم2 در من ویدیوبه این خوب است، برای جدا کردن thشمازنان با هم تولیدکننده equol هستند تسخیر کردن تهیه کنندگان، آن را خواهید یافت سویا روی equol کار می کند نهتهیه کنندگان، ولی آره به نظر می رسد برای زنان مبتلا به باکتری های روده بهتر عمل می کند تو می توانی سویا را به سطح بعدی برسانید.

زنان ژاپنی برابر انجام دادن از سویا که می خورند ، تعداد کمی از آنها علائم یائسگی دارند، همانطور که در ساعت 2:55 در من مشاهده می کنید ویدیوبه درسهای دیگر توصیه مردانی که اکولول تولید می کنند بیشتر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند. اگر چنین است ، در صورت نباید آنها را آزمایش کنید حضور برای بهبود وضعیت روده ها به انجام دهید محصول Equol. فقط تعداد کمی از بزرگسالان در غرب وجود دارد تو می توانی تولید کردن Equol ، با این حال تقریبا همه گونه های دیگر حیوانات قابل مشاهده هستند تا بتوانم آن را تولید کند بدون هیچ مسئله. بالاخره اینطور است فهمیدم نام آن زیرا اولین بار در آن کشف شد برابر استبه منجالب ، اسب برای تولید equol تا آن زمان من تابستان ، ولی نه من زمستان ، زیرا زمان تابستان است هنگامی که روده باکتری ها در هکتارو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین راهنمای ما شد به طوری که equol از گیاهان ساخته شده است.

“این یک سوال مهم را ایجاد می کند ، یعنی. جیک ما کسی را که می گیرد بگیرد nOt equol ایجاد کرده و آن را به equol تبدیل کنیدتهیه کننده؟ قطعا، ممکنه که به عقب انجام دهید؛ دراستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، که محو کردن گلهای روده ، می توانند این کار را انجام دهند “با دور انداختن ساس های شما خوب است ، اما چگونه می توانید آنها را انجام دهید پیدا کردن خوب خوب؟ روشهای توصیه شده عبارتند از تغییرات رژیم غذایی یا پروبیوتیک.

به نظر می رسد رژیم های استاندارد پروبیوتیک برای ما اهمیتی ندارند لطفا، با اينكه، پس تغییرات رژیم چطور؟ آنیمی از مردم ژاپن و کره آن را دارند تولید کردن همدل ، اما به اندازه پایین یکی در وسط هفت آمریکایی ها تو می توانیبه آیا منt ube زیرا در آسیا روغن زیادی خورده می شود؟ این منطقی است: مناگر بیش از حد سویا مصرف کنید ، می توانید رشد میکروب هایی را در روده خود ایجاد کنید که می توانند سویا را هضم کنند. آ یک ماه ایزوفلاون سویا برای تماس بیشتر مشاهده نشد تغییر دادن برابریغیر تولیدکنندگان تولید کننده می شوند، با اينكهبه آبعد فقط دو هفته از نوشیدن سه S لیوان شیر سویا در روز، گرچه، سه از شش زنان آنها بودند تغییر دادنویرایش وارد شده برابریتهیه کنندگان. همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در من ویدیو، fیا مثلا، آ زن بیرون شروع کرد مگه نه انجام هر کاری تسخیر کردن به طور کلیبه اما پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او آن را دریافت کرد خوشه های خوب equol چی محققان او دوباره آن را نوشید، اما مناین برای همه زنان کار نمی کند. و وقتی که محققان من سعی کردم همان آزمایش روی مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. ببه صفحه طراحی بکشید

آیا گروهی از غربی ها وجود دارد با سطوح بالای تولید equol از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما ممکن است بتواند پیدا کند مسیر؟ کشاورزان فهمیدی یکی از بالاترین تولید کننده Equol هایی است که تاکنون ثبت شده است و هستند بیشتر از چهار تا جایی که ممکن است بودن تولیدکنندگان equol مانند همتایان گیاهی خود. UWاو؟ محققان فکر نکنید به خاطر سویا است ، داده های متناقض سویا داده شده است، ولی می تواند آن را انجام دهد زیرا زیرا آنها مقدار زیادی پروبیوتیک می خورند، مانند فیبر؟ یا، شاید دخوردن غذاهای چرب کاهش می یابد حجم گلهای شکم برای ساختن equol ، یا در صورت آره فهمیدی با خوردن کلسترول چه کاری می تواند انجام دهدبه تحلیل و بررسی غذا خوردن از تولید کنندگان Equol، به نظر ما می رسد هستند ممکنه که غذا خوردن مقادیر زیادی از کابینتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

رمحققان تلاش کرده اند دادن افزودنی های فیبر و سویا ، اما به نظر نمی رسد که کار کند. هر چیزی در مورد خوردن غذاهای گیاهی ، به زودی زیرا بسیاری از تولید کنندگان باقی مانده equol در حالی که آسیایی ها به تغذیه خود در غرب ادامه می دهند.

سفر کامل

 • ارزیابی شواهد نشان می دهد که سویا در کاهش علائم یائسگی مثر است.
 • خوردن غذاهای تهیه شده از سویا می تواند سطوح بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سینه ، پروستات و سرطان را کاهش دهد.
 • برخی از آبهای باکتریایی می توانند ایزوفلاون ها را به سویا به اکوول تبدیل کنند ، که ممکن است مفیدتر باشد ، اما همه افراد دارای انواع خاصی از باکتری ها برای این کار نیستند.
 • این تفاوت ها در فلور روده می تواند به توضیح تفاوت های سویای موجود در مطالعات کمک کند.
 • به عنوان مثال ، افرادی که دارای باکتری های روده هستند و قادر به تولید اکوول هستند ، علائم یائسگی کمتری دارند و سرطان پروستات کمتر است.
 • فقط تعداد کمی از بزرگسالان غربی می توانند equol تولید کنند ، اگرچه به نظر می رسد همه گونه های دیگر قادر به انجام این کار هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • تولیدکنندگان سبزیجات میزان تولید equol بالاتری دارند و چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار احتمال تولید equol دارند.

این چه چیزی بود که به شما کمک می کرد تا با خیال راحت hot fl را کنترل کنیدآاو؟ برو بیرون وام ویدیو سویا فیتواستروژن های قاعدگی نور داغبه

غذاهای گیاهی اثرات بیولوژیکی متفاوتی بر ویروس دارند. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: داستان درونی
 • میکروبیوم: این چیزی است که آنها می خورند
 • فلاش بک جمعه: پری بیوتیک-حفظ باغ داخلی ما
 • چه جهنمی با یکدیگرانتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چگونه تغییر می کنید با یکدیگرنوع Enterotype ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم سالم روده را توسعه داد
 • انتقال بزرگ چگونه بهتر است؟
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • جمعه فلش بک: شجاعت دیس بیوز – گرسنگی میکروبی
 • آیا فیبر یک ضد التهاب فعال است؟
 • فواید دانه کتان التهابی
 • کمک هزینه روز سلامت روده بزرگ

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان مشترک شوید درست همین جا و سخنرانی های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نمی میرید: نقش غذا در پیشگیری ، تصرف و تغییر 15 مورد برتر ما
 • 2015: مواد غذایی به عنوان دارو: با غذا از خطرناک ترین بیماری ها پیشگیری و درمان کنید
 • 2014: از جدول به دانش: ارتباط بیماریهای ناتوانی با غذا
 • 2013: بیشتر از اپل در روز
 • 2012: از بین بردن علل اصلی مرگ
Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *